آخرین مطالب
خانه / تزریق بوتاکس / تزریق بوتاکس
botax injection

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس به از بین رفتن خطوط پنجه کلاغی دور چشم خط اخم، خطوط پیشانی، کمک میکند. سوالی که اغلب بیماران میپرسند این است که در صورتیکه بوتاکس تزریق کنیم و چروکهای صورت را محو کنیم، بعد از این بین رفتن اثر بوتاکس چروکها تشدید میشوند؟

پاسخ منفی است، زیرا ما عضلاتی را که اخم و چروک ایجاد میکنند با بوتاکس به مدت حدود شش ماه فلج میکنیم مانند حالتی که یک دست شکسته را سه ماه گچ می گیریم و عضلات دست به علت اینکه فعالیتی ندارند ضعیف میشوند این ضعیف شدن عضلات در نواحی ای که بوتاکس تزریق میشود به نفع بیمار است بطوریکه اخم بیمار ضعیفتر میشود و در بیمارانی که چند نوبت بوتاکس تزریق نموده اند گاهی با یک بار تزریق بوتاکس در سال چروکهای صورت از بین میرود.

تزریق بوتاکس برای از بین بردن چروکهای پوست و درمان سردردهای میگرنی به تائید FDA (سازمان غذا و داروی امریکا) رسیده است.

تزریق بوتاکس برای از بین بردن چروکهای پوست و درمان سردردهای میگرنی به تائید FDA (سازمان غذا و داروی امریکا) رسیده و دریافت تاییدیه FDA قبل از بررسی تمام عوارض احتمالی یک دارو انجام نمیشود بنابراین تبلیغات سوء که توسط شرکت دارویی برعلیه بوتاکس انجام می شود صحت ندارد بسیاری افراد از مصنوعی شدن چهره هنگام تزریق بوتاکس بیزارند و به این دلیل بوتاکس تزریق نمی کنند ذکر این مطلب ضروری است که در صورتیکه بوتاکس توسط پزشک آشنا به آناتومی اعصاب و عضلات صورت انجام پذیرد چهره به هیچ وجه مصنوعی نمیشود و شاهد عوارضی مانند افتادگی پلک و ابرو نخواهیم بود.

انواع بوتاکس های موجود در بازار دارویی ایران

الف: دارای مجوز وزارت بهداشت

دیسپورت : انگلیسی

نورونوکس : کره ای

مصپورت : ایرانی

زئومین : آلمانی

ب: فاقد مجوز وزارت بهداشت: کنیتوکس و سایر مارک های متفرقه که به عنوان بوتاکس کانادایی عرضه میشود و بوتاکس ساخت کشور چین میباشد و این بوتاکس هیچ ارتباطی به کشور کانادا ندارد!!

بوتاکس چینی علیرغم پایین بودن قیمت بیشترین سازگاری را در بین بوتاکسهای ذکر شده دارد.

تزریق بوتاکس به از بین رفتن خطوط پنجه کلاغی دور چشم خط اخم، خطوط پیشانی، کمک میکند. سوالی که اغلب بیماران میپرسند این است که در صورتیکه بوتاکس تزریق کنیم و چروکهای صورت را محو کنیم، بعد از این بین رفتن اثر بوتاکس چروکها تشدید میشوند؟ پاسخ منفی است، زیرا ما عضلاتی را که اخم و چروک ایجاد میکنند با بوتاکس به مدت حدود شش ماه فلج میکنیم مانند حالتی که یک دست شکسته را سه ماه گچ می گیریم و عضلات دست به علت اینکه فعالیتی ندارند ضعیف میشوند این ضعیف شدن عضلات در نواحی ای که بوتاکس تزریق…

User Rating: 3.02 ( 3 votes)

8 نظرات

 1. ميترا بلورى

  بإسلام خدمت دکتر سلیمى
  با شما از طریق تلگرام اشنا شدم و کارهاى زیباى شما را از روى سایت تلگرام دیدم
  خواستم بدانم ایا جراحى زیباى ترمیمى براى شکم و سینه بازو و زیر بغل هم انجام مى دهید ؟
  سپاسگذارم میترا

 2. سلام لینک کانال تلگرام رو میتونم داشته باشم لطفاً؟
  ممنونم

 3. سلام آقای دکتر
  کسی که با تزریق بوتاکس پیشانی دچار افتادگی پلک شده باشه رو میشه درمان کرد؟ راه کارش چی هست؟

 4. سلام توروخدا یکی ب من کمک کنه من رفتم پیش ی اقایی ب اسم نیما سلیمی ک ب من گفتن دکتر هستن ،و مشاوره انزیم گرفتم ،و چند جلسه انزیم انجام دادم جلسه سوم تا ب الان درد شدیدی داره بینیم و انحراف پیدا کرده ایشون جواب گو نشدن ،من از مراحل قانونی جلو رفتم ،الان چیکار کنم برا بینیم پیش چ پزشکی برم؟توروخدا یکی کمکم کنه من ب شدت درد بینی دارم و از انحراف رنج میبرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *