آخرین مطالب
خانه / تزریق چربی / تزریق چربی
fat-injection
fat-injection

تزریق چربی

با توجه به ترس زیادی که بیماران از تزریق ژل دارند بسیاری از بیماران تمایل به تزریق چربی برای اصلاح خط خنده، فرورفتگی زیرچشم و … دارند.

با توجه به توضیحاتی که در قسمت تزریق ژل داده شده با ژلهای هیالورونیک اسید دارای مجوز وزارت بهداشت به هیچ عنوان نگرانی در مورد جابجایی، عفونت و یا عوارض تزریق ژل وجود ندارد.

ژلهای هیالورونیک اسید دارای مجوز وزارت بهداشت به هیچ عنوان نگرانی در مورد جابجایی، عفونت و یا عوارض تزریق ژل وجود ندارد.

با اینحال درمواردی که بیمار اصرار به تزریق چربی داشته باشد برداشت چربی از نواحی مختلف بدن (شکم، پهلو، باسن) صورت گرفته و به ناحیه دلخواه بسیار تزریق میگردد.

با توجه به اینکه سلولهای بدن ما در یک زمان مشخص در مراحل مختلف سنی خود قرار دارند (برای مثال درصورت برداشت ۵ سی سی از چربی بدن تعدادی از این سلولها در ابتدای عمر خود قرار دارند و تعدادی از آنها در انتهای عمر خود) در مرحله جذب چربی کاملاً یکنواخت جذب نمیشود برخلاف ژل که یک ماده سنتتیک است و درصورت معتبر بودن برند ژل کاملاً یکنواخت جذب میشود. به همین دلیل است که با ورود ژلهای جدید به بازار اغلب تزریق ژل به چربی ارجح میباشد.

با توجه به ترس زیادی که بیماران از تزریق ژل دارند بسیاری از بیماران تمایل به تزریق چربی برای اصلاح خط خنده، فرورفتگی زیرچشم و ... دارند. با توجه به توضیحاتی که در قسمت تزریق ژل داده شده با ژلهای هیالورونیک اسید دارای مجوز وزارت بهداشت به هیچ عنوان نگرانی در مورد جابجایی، عفونت و یا عوارض تزریق ژل وجود ندارد. ژلهای هیالورونیک اسید دارای مجوز وزارت بهداشت به هیچ عنوان نگرانی در مورد جابجایی، عفونت و یا عوارض تزریق ژل وجود ندارد. با اینحال درمواردی که بیمار اصرار به تزریق چربی داشته باشد برداشت چربی از نواحی مختلف بدن…

User Rating: 5 ( 1 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *