آخرین مطالب
خانه / لیفت با نخ / لیفت با نخ
لیفت با نخ

لیفت با نخ

لیفت با نخ اولین بار توسط پزشکان و متخصصین کشور کره به بازار پزشکی دنیا معرفی گردید. دراین روش دو استراتژی کلی برای استفاده از نخ داریم.

۱٫نخ جوانسازی: با کار گذاشتن تعداد زیادی نخ درقسمت های مختلف بدن که نیاز به جوانسازی دارند نخ در بستر پوست کمک به کلاژنسازی میکند و در طی    دو سال استحکام پوست بهبود می یابد در این روش انتظار لیفت زیادی از نخ نداریم قیمت این زخم ها کمتر از نخ های لیفتینگ میباشد.

لیفت با نخ به هیچ عنوان به اندازه لیفت جراحی موثر نیست و عملکرد آن برای حداکثر زمان دو سال میباشد و در افتادگی های شدید توصیه نمی شود.

۲٫نخ لیفتینگ: این نخ ها دارای خارهای با جهت های مخالف و در ابعاد مختلف هستند (سه بعدی) بعد از ورود نخ به داخل پوست با فشار روی سطح پوست خارهای روی نخ باز شده و درگیر ساختار پوست می شود بعد از درگیری نخ در ساختار پوست و جاگذاری صحیح تقریباً خارج کردن نخ از بافت غیرممکن است پس از جاگذاری صحیح با کشش نخ در جهت دلخواه لیفتینگ صورت میگیرد و قسمت اضافه نخ که خارج از پوست قرار دارد کات میشود. دراین روش نیاز به استراحت نیست هیچ گونه برشی روی سطح پوست ایجاد نمیشود قیمت نخ های لیفتینگ از نرخ جوانسازی بالاتر است و علاوه بر لیفتینگ کار جوانسازی صورت میگیرد.

لیفت با نخ به هیچ عنوان به اندازه لیفت جراحی موثر نیست و عملکرد آن برای حداکثر زمان دو سال میباشد و در افتادگی های شدید توصیه نمی شود این روش مناسب کسانی است که تمایل به جراحی ندارند و افتادگی صورت آنها در حد خفیف تا متوسط است و یا از نظر سنی کاندید جراحی نمی باشد.

لیفت با نخ اولین بار توسط پزشکان و متخصصین کشور کره به بازار پزشکی دنیا معرفی گردید. دراین روش دو استراتژی کلی برای استفاده از نخ داریم. ۱٫نخ جوانسازی: با کار گذاشتن تعداد زیادی نخ درقسمت های مختلف بدن که نیاز به جوانسازی دارند نخ در بستر پوست کمک به کلاژنسازی میکند و در طی    دو سال استحکام پوست بهبود می یابد در این روش انتظار لیفت زیادی از نخ نداریم قیمت این زخم ها کمتر از نخ های لیفتینگ میباشد. لیفت با نخ به هیچ عنوان به اندازه لیفت جراحی موثر نیست و عملکرد آن برای حداکثر زمان دو…

User Rating: 4.7 ( 1 votes)

6 نظرات

  1. من از خدمات شما راضی هستم

  2. سلام خسته نباشید
    من یه خانم ۳۳ ساله هستم چشمهام گود افتاده و پلک افتاده ای هم دارم میخام ابرو هام کشیده بشه تا افتادگی پلکم خوب بشه البته برای همیشه شما چی پیشنهاد میدهید
    با تشکر

  3. عذر میخوام هزینه‌ای خنده با تزریق چربی چقدر میشه از لحاظ قیمت
    ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *