آخرین مطالب
خانه / لیفت صورت با جراحی / لیفت صورت با جراحی
لیفت صورت با جراحی

لیفت صورت با جراحی

روش سنتی لیفت است که در اغلب خواننده ها، هنرپیشه ها که از جوان ماندن و شادابی صورت آنها بعد از سالها شگفت زده میشوید انجام میگردد. آیا تاکنون تصور کرده اید که چگونه بعد از دیدن یک فرد به سن او پی می بریم؟

این خطوط که از شل شدن پوست صورت، ناشی میشوند هر روز در آینه به شما گذر زمان را یاداوری میکنند شاید حس کنید که دیگر از شما گذشته است که بخواهید به فکر این خطوط باشید اما برطرف کردن این خطوط تاثیر به سزایی در روحیات بیماران، افزایش امید به زندگی دارند چرا که بسیاری از بیماری های جسمی از یک ذهن بیمار ناشی میشوند آری با احساس پیری، احساس عدم مفید بودن بسیاری از بیماری های عصبی به سراغمان می آیند.

این جراحی در حدود دو ساعت زمان می برد. بعد از جراحی بیمار میتواند به تمام کارهای روزمره خود رسیدگی کند.

این جراحی در حدود دو ساعت زمان می برد. بعد از جراحی بیمار میتواند به تمام کارهای روزمره خود رسیدگی کند. برش به صورت کلاسیک و از کنار گوش انجام میگیرد و برای لیفت ناحیه غبغبه برش به پشت گوش میرود احتمال کبودی ناحیه گردن در برش وجود دارد که حداکثر طی ده روز از بین میرود. دراین روش قسمتی از پوست صورت برداشته میشود و این جراحی یک جراحی دائم و بدون بازگشت میباشد (برخلاف لیفتینگ با نخ)

 

 

روش سنتی لیفت است که در اغلب خواننده ها، هنرپیشه ها که از جوان ماندن و شادابی صورت آنها بعد از سالها شگفت زده میشوید انجام میگردد. آیا تاکنون تصور کرده اید که چگونه بعد از دیدن یک فرد به سن او پی می بریم؟ این خطوط که از شل شدن پوست صورت، ناشی میشوند هر روز در آینه به شما گذر زمان را یاداوری میکنند شاید حس کنید که دیگر از شما گذشته است که بخواهید به فکر این خطوط باشید اما برطرف کردن این خطوط تاثیر به سزایی در روحیات بیماران، افزایش امید به زندگی دارند چرا که…

User Rating: Be the first one !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *