آخرین مطالب
خانه / ژل / ژل
gel injection
closeup beautiful woman face, syringe injection to lips beauty concept

ژل

با یک جستجوی ساده در سایت ها با تصاویر ترسناکی از حرکت ژل،  عفونت ژل و بد فرمیهای صورت در اثر تزریق ژل مواجه می شوید این ژلها، ژلهای پاژ یا ژلهای دائمی بوده اند که از بازار دارویی – زیبایی کشورها جمع آوری شده اند.

ژلهای جدیدی که در نواحی خط خنده، افتادگی گوشه لب، خطوط عمیق پیشانی، فرورفتگی زیرچشم، گونه، زاویه فک، اصلاح فرم بینی، تزریق میشوند ژلهای هیالورونیک اسید هستند که از مواد ساختاری پوست میباشند تزریق این ژلها برای تقویت ساختار پوست مفید میباشد

درصورتیکه بیمار از تزریق ژل به هر دلیل ناراضی باشد با تزریق یک آمپول هیالورونیداز میتوان ژل تزریق شده را به کلی از بین برد.

درصورت تزریق ژل حتماً به بسته بندی ژل و تاریخ انقضای روی آن توجه داشته باشید و به هیچ عنوان ژل فاقد مجوز وزارت بهداشت و درمان تزریق نکنید حتی اگر ژل از برندهای معتبر باشد زیرا احتمال تقلبی بودن ویا قاچاق بودن ژل فاقد مجوز بالاست و ژلهای قاچاق در شرایط نامناسبی وارد کشور میشوند که تغییرات دمایی میتواند منجر به ایجاد عوارض بعد از تزریق در بیماران شود.

 

gel injection

 

با یک جستجوی ساده در سایت ها با تصاویر ترسناکی از حرکت ژل،  عفونت ژل و بد فرمیهای صورت در اثر تزریق ژل مواجه می شوید این ژلها، ژلهای پاژ یا ژلهای دائمی بوده اند که از بازار دارویی - زیبایی کشورها جمع آوری شده اند. ژلهای جدیدی که در نواحی خط خنده، افتادگی گوشه لب، خطوط عمیق پیشانی، فرورفتگی زیرچشم، گونه، زاویه فک، اصلاح فرم بینی، تزریق میشوند ژلهای هیالورونیک اسید هستند که از مواد ساختاری پوست میباشند تزریق این ژلها برای تقویت ساختار پوست مفید میباشد درصورتیکه بیمار از تزریق ژل به هر دلیل ناراضی باشد با تزریق…

User Rating: 2.85 ( 1 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *